Nabízíme

Kavárna s občerstvením

Kavárna s občerstvením

Rádi Vás přivítáme v naší kavárně s příjemným posezením, kde si můžete dát víc než jen výbornou kávu. V nabídce máme kromě kávy a čajů také čerstvé džusy, milkshaky, domácí limonády a mnoho dalšího. Pokud Vás přepadne hlad, tak Vám upečeme výbornou pizzu, palačinky, slané i sladké toustíky nebo připravíme párek v rohlíku.

Narozeninové oslavy

Narozeninové oslavy

Narozeninová oslava trochu jinak? Ohrom své kamarády a uspořádej narozeninovou párty na kterou se nezapomíná! U nás tě čeká vyzdobená nrozeninová místnost s vlastní hudební aparaturou, nějaké to mlsání, pitný režim a k tomu 1,5 hodiny skákání u nás v aréně pod dohledem trenéra. To je ta pravá oslava tvých narozenin o které budou všichni mluvit ještě pěkně dlouho. 

Je možné si přinést vlastní dort a nebo pro Vás připravíme občerstvení dle domluvy. Např. řízečky, chlebíčky, jednohubky, sýrovou či salámovou mísu s pečivem.

Pro bližsí informace a rezervaci termínu napište na email manazer@urban-jumparena.cz.

 

Kroužky

Kroužky

Chceš se zdokonalovat ve skákaní? Jsi začátečník a máš chuť se naučit základy skákání na trampolíně nebo se chceš jen naučit nové triky? Nabízíme Ti půlroční kurz, kde tě naši trenéři naučí možné i nemožné :)

 

Na kroužky se můžeš přihlásit již nyní. Stáhni si přihlašovací formulář a vyplněný a nascanovaný jej zašli na adresu office@urban-jumparena.cz. Nebo osobně přines k nám na recepci na adrese: Na Rybníčku 143/14, 460 07 Liberec.

 

Tyto půlroční kurzy u nás stojí 3 490,-

a nabízíme tyto kurzy:

Číst více

Tričko Urban Jump Aréna

Tričko Urban Jump Aréna

Obleč se stylově! Chceš ve třídě vyniknout? Buď mezi prvními kdo má naše tričko. K dostání na recepci nebo jako výhra v soutěžích. 

MÁM ZÁJEM

Trenéři

Trenéři

Baví tě skákat a chceš se zlepšovat, jen nevíš jak na to? S tím ti můžou pomoci naši profesionální trenéři! Naučí tě vše z freestyle, parkour, základy skákání a gymnastiky, akrobacie, tricking, freerun. Stačí jen chtít a domluvit si termín tvé první lekce.

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

Darujte svým blízkým zdraví, sport, zábavu a to vše v jednom. Obdarujte je něčím netradičním a pojďte se jen tak pobavit, zasportovat a udělat něco pro své zdraví. Dárkový poukaz je možné zakoupit u nás na recepci nebo zde na našich webových stránkách.

Školní skupiny

Školní skupiny

Už tě nebaví výmluvy dětí proč dnes necvičit? Objevte kouzlo Jump Arény a radost z pohybu. Zahrajte si basketball, vybíjenou nebo vyzkoušejte lezení či profesionální olympijské trampolíny a procvičte gymnastické prvky. Případné dotazy Vám rádi zodpovíme na mailu office@urban-jumparena.cz.

© 2021 - Urban JUMP Aréna
Na Rybníčku 143/14, Liberec
IČ: 07420455
Zásady zpracování os. údajů

Vytvořil Webdesign Karlovy Vary

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací